ثبت شرکت در لیتوانی
 • تاریخ به روز رسانی: 17ام مرداد 1401

پیش گفتار

افرادی که مایل هستند درلتوانی شرکت ثبت کنند و سپس اقدام به اخذاقامت شنگن نمایند بایدابتدایک شرکت بامسولیت محدود (ال ال سی) ثبت نموده وسپس با فعلیت درشرکت یانشان دادن گردش مالی به مدت حداقل 6 ماه وانجام امور حسابداری ومالیاتی اقدام به آماده سازی مدارک مربوط به درخواست اقامت نمایند واین درشرایطی امکان پذیراست که حتما 3نفرکارمند لیتوانیایی دراستخدام شرکت داشته باشیدکه این 3نفردارای حقوق ونیزمالیات میباشنداین 3نفر به مدت حداقل به مدت 3تا4ماه باید دراستخدام شرکت باقی بمانند.

مدت زمان ثبت مدارک مورد نیاز حدود هزینه ها

-

-

استعلام رایگان
مدت زمان ثبت مدارک مورد نیاز

-

-

استعلام هزینه (مشاوره رایگان)

نکاتی مهم برای افرادی که میخواهند ازطریق شرکت تازه تاسیس خود اقدام به اخذاقامت1ساله نمایند

الف:داشتن آدرس غیر مجازی

ب:ست آپ حساب داری ونیزانجام حسابداری ماهانه

ج:نشان دادن ترن اورماهانه حاقل6ماه

د:استخدام سه نفرکارمند وآماده سازی مدارک((تی آر پی))

روش های اقامت در لیتوانی

روش اول:تاسیس شعبه ایی ازشرکت درحال حاضرشمادردرلیتوانی

چنانچه شمادرحال حاضرشرکتی درخارج ازلیتوانی دارامی باشیدکه حداقل 1سال ازحیات آن میگذردمیتوانید باداشتن ترجمه رسمی مدارک شرکت ویک نامه درخواستمبنی برثبت شعبه این شرکت ونیزمعرفی نامه ازسوی شرکت مبنی براینکه شخص شما قراراست به این شعبه اعزام شود کارثبت شعبه رانجام دهید.

روش دوم: ثبت شرکت درلیتوانی

از ویژگی های اصلی شرکت با مسئولیت محدود UAB، می توان به حداقل میزان 10000 لیتاس معادل 3000 یورو ارزش سهام شرکت برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود، البته پس از ثبت شرکت شما به عنوان مدیر عامل شرکت می توانید ارزش سهام شرکت را از حساب شرکت برداشت نمایید. این نوع شرکت لیتوانیایی دارای ساختار ساده و طراحی شده برای شرکت های خصوصی بوده و بهترین گزینه در بین انواع شرکت ها برای اتباع خارجی می باشد.این نوع شرکت در لیتوانی قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری، بازرگانی و اقتصادی که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند خواهد بود.

از ویژگی های اصلی شرکت سهامی عام AB، می توان به حداقل میزان 150،000 لیتاس معادل 43.500 یورو ارزش سهام شرکت برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود. این نوع شرکت لیتوانیایی دارای فرم استاندارد برای شرکت های بزرگ عمومی بوده و تابع مقررات سنگيني به عنوان يك شركت می باشد. به خاطر داشته باشید که تاسیس شعبه در لیتوانی، شعبه مستقل در لیتوانی، شعبه وابسته در لیتوانی و دفتر نمایندگی در لیتوانی از دیگر راه های انجام فعالیت تجاری و اقتصادی در لیتوانی می باشد.

سهامداران و مدیران شرکت لیتوانیایی می توانند شخصیت حقیقی یا حقوقی از هر ملیتی باشند. سهامدار و مدیر شرکت می تواند یک نفر باشد و الزاما نیازی به سفر شخص متقاضی به لیتوانی نمی باشد و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکیل امکان پذیر بوده.

مقالات مرتبط

 • ثبت شرکت بازرگانی

  16ام مرداد , 1401

  ثبت شرکت بازرگانی
 • ثبت شرکت

  17ام مرداد , 1401

  ثبت شرکت
 • هزینه ثبت شرکت

  17ام مرداد , 1401

  هزینه ثبت شرکت
 • ثبت شرکت در اهواز

  17ام مرداد , 1401

  ثبت شرکت در اهواز
درخواست مشاوره رایگان

با پر کردن فرم تماس یا شماره گیری تلفن های ما از مشاوره تخصصی رایگان ما بهره مند شوید.

مشاوره رایگان
021-88881235
امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinnerدر حال ثبت رای

نظرات و سوالات